הצוות הניהולי

רוית הוברפלד
רוית הוברפלדמנהלת המכון
רוית הוברפלד היא המנהלת של מכון אלרוב לחקר הנדל"ן. היא אחראית לקידום חזון המכון, לעידוד מחקרים והקניית ידע יישומי ותאורטי בתחום הנדל"ן. בעברה מילאה הוברפלד מגוון תפקידים בתחום של מימון נדל"ן עם דגש על מימון בסקטור הנדל"ן באירופה. הוברפלד הינה בעלת תואר B.A. בכלכלה באוניברסיטת תל אביב.
ד''ר דני בן-שחר
ד''ר דני בן-שחרראש המכון
הוא מרצה בכיר בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב ועומד בראש מכון אלרוב לחקר הנדל"ן. המחקר שלו עוסק בניתוח התנהגות רציונלית ואי-רציונלית של השחקנים בשוק הנדל"ן ובאספקטים סוציו-כלכליים של שוק הדיור. לבן-שחר תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני ושלישי במנהל עסקים מהאוניברסיטה של קליפורניה בברקלי (Berkeley).
דנה בראונשטיין
דנה בראונשטייןרכזת המכון
היא בוגרת תואר ראשון בהצטיינות בתקשורת והתמחות בתקשורת פוליטית מהמכללה האקדמית נתניה.
בתפקידה הקודם שימשה כאחראית שיווק ופיתוח עסקי.

עמיתי מחקר

ד''ר איתי אטר
ד''ר איתי אטר
איתי אטר עומד בראש ההתמחות באסטרטגיה בפקולטה לניהול ע"ש קולר באוניברסיטת תל אביב והוא מרצה בכיר לכלכלת עסקים ואסטרטגיה. תחומי המחקר של ד"ר אטר הם: כלכלה מיקרו יישומית בדגש של כלכלת תחרות בתחומי הקמעונאות, הרכב והנדל"ן, כלכלה התנהגותית ומשפט וכלכלה.
פרופ' סטיבן אולינר
פרופ' סטיבן אולינר
Stephen D. Oliner is a Visiting Scholar at the Alrov Institute and a resident scholar at the American Enterprise Institute and codirector of AEI’s International Center on Housing Risk. Oliner is also a senior fellow at the Ziman Center for Real Estate at the University of California, Los Angeles
פרופ' סטיוארט גבריאל
פרופ' סטיוארט גבריאל
Stuart A. Gabriel is a Visiting Scholar at the Alrov Institute and a Director of the Ziman Center for Real Estate at UCLA. His research focuses on topics of real estate finance and economics, housing and mortgage markets, urban and regional economics, and macroeconomics
ד''ר אנה דורפמן
ד''ר אנה דורפמן
אנה דורפמן היא פוסט-דוקטורנטית בהתנהגות ארגונית בפקולטה לניהול ע"ש קולר באוניברסיטת תל אביב. במחקריה היא עוסקת בחקר ההשפעה של גורמים פסיכולוגיים כמו כוח ורגש על קבלת החלטות של יחידים וקבוצות בהקשרים כלכליים וחברתיים.
שגיא כץ
שגיא כץ
שגיא כץ הוא דוקטורנט במימון באוניברסיטת תל אביב. כץ הינו חוקר במכון אלרוב לחקר הנדל"ן ומרצה לתחומי המימון והנדל"ן. ניסיונו המקצועי כולל בין השאר יעוץ כלכלי בתחומי הכלכלה, מימון ונדל"ן. בנוסף הוא עבד כשמאי בכיר ומנהל המחלקה הכלכלית בפירמת שמאי מקרקעין מובילה.
ד''ר רוני גולן
ד''ר רוני גולן
רוני גולן הוא חוקר בתחום כלכלת הנדל"ן. מחקריו מתמקדים בעיקר בקבלת ההחלטות של קונים ומוכרים ובהתנהגות המחירים בשוק הדיור. מחקריו האחרונים עוסקים בהשלכות של חוסר השכלול של שוק הדיור בישראל.
דוד אש
דוד אש הוא דוקטורנט למימון בפקולטה לניהול ומתמחה בחקר הנדל"ן. אש חוקר התנהגות כלכלית וחיזוי מגמות ומחירים בשוק הנדל"ן. הוא בעל תואר שני בכלכלה ובמנהל עסקים שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים.
אמתי פרנקל
אמתי פרנקל
אמתי פרנקל הוא סטודנט לתואר שני בבית הספר לכלכלה באוניברסיטת תל אביב. לפני לימודי התואר השני הוא השלים לימודי תואר ראשון בכלכלה וסוציולוגיה בהצטיינות יתרה באוניברסיטת תל אביב בתחום הדיור. במכון עוסק אמתי בפיתוח מדדי היכולות לרכישת דירה ובמחקרים נוספים.
דורון יעקבי
דורון יעקבי
דורון יעקבי הוא בעל תואר שני מאוניברסיטת קימברידג במימון נדל"ן (בהצטיינות). ליעקבי הסמכה כעו"ד וכשמאי מקרקעין בבריטניה. ניסיונו המקצועי כולל תפקידי ניהול בחברות נדל"ן מובילות בארץ ובחו"ל. יעקבי מוביל קבוצות מחקר של סטודנטים תחת מכון אלרוב.

צור קשר

ונחזור אליך בהקדם…